Neden Realtyplus Türkiye?

Global işbirlikçi emlak ağı: Farklı olmanın birçok yolu vardır, ancak farklı olarak yaptığınız her şeye değer katmak kolay bir iş değildir. Realtyplus, temsilcilerine onların birer lider emlakçı olmalarını sağlayacak bir dizi araç ve hizmet sunmaktadır;

1

Üst düzey eğitim:

Her pozisyon için özel eğitim: Brokerlar, Gayrimenkul Danışmanları, Ofis Direktörleri, Ekip Liderleri, Destek Personeli, Asistanlar…

2

Başarılı çalışma metodolojisi:

İlgi çekmeye ve sadakate odaklanan özel çalışma ve organizasyon sistemi, eksiksiz ve kaliteli gayrimenkul hizmetlerine dayalı müşteri portföyü.

3

En son teknoloji Emlak Ofisi Yönetimi:

Temsilcinin tüm ticari işlerinin yönetimi. İletişim araçları. Özel araçlar (dijital mobil uygulamalar, kiralamalar, değerlemeler, uzaktan çalışma, …)

4

Modern marka imajı:

Çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama.

5

Global işbirliği sistemi:

Emlak dünyasının sınırları yoktur, müşterilerimizin de öyle. İşbirlikçi çalışma sistemimiz sayesinde herkese (yerel, ulusal ve uluslararası müşteri) her türlü hizmeti sunabilirsiniz.

6

Geniş gayrimenkul portföyü:

İlk günden itibaren pazarlamak için elinizin altında binlerce gayrimenkule sahip olursunuz. Gayrimenkullerinin pazarlanması için bankalar ve diğer finansal kuruluşlar, özel şirket portföyleri, kamu kuruluşları, gayrimenkul üreticileri gibi gruplarla anlaşmalar.

7

İlk günden geniş alıcı portföyü:

Temsil ettiğiniz mülkleri pazarlayabileceğiniz ulusal ve uluslararası yatırımcılar.

8

Yoğun pazarlama:

Realtyplus pazarlama departmanı kampanyalar, iş şablonları, dosyalar, el ilanları, çevrimiçi pazarlama, müşteri edinme araçları, mülkleri yayınlamak için otomatik bağlantılar oluşturmanız konusunda her zaman yanınızdadır.

9

Artı Hizmetler:

Realtyplus’ta sunabileceğimiz hizmetlerde sınır yoktur. Kiralama, satış, yatırımcılar, konut, tatil, lojistik, arazi, kentsel dönüşüm, yeşil enerji, finansal, hukuk, sigorta, …

10

Sınırsız büyüme:

Realtylus’ta işletmeniz sınırsız büyüyebilirsiniz, pazarınız Dünya’dır. Müşterilerinize sunabileceğiniz hizmetler sınırsızdır. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları ve insanca olan HER ŞEY’de yardımcı olabiliriz. Büyüyebilir, ofisinizi geliştirebilir, daha fazla ofis, satış noktası açabilirsiniz.

11

Sosyal sorumluluk:

İşimiz insan ilişkilerine dayanıyor, toplum içinde yaşıyoruz ve dayanışmanın bir zorunluluk olduğunun bilincindeyiz. Bu kapsamda Realtyplus, çeşitli STK’lar ile işbirliği içinde, çeşitli faaliyetlerde bulunmayı hedeflemiştir. Realtyplus Türkiye olarak çevre odaklı ve deprem bilinçlendirme çalışmaları konusunda sosyal sorumluluk projelerine ilgi duymaktayız.